BYLINKOVÁ PEŘINKA

Prožíváte v této nestandardní době stres a nevíte, jak dojít k uklidnění? Nabízíme vám bylinkovou peřinku pro klidný spánek a sladké sny, předem doplněnou zklidňující wellness koupelí.

 Před uložením ke spánku si zapalte vonnou svíčku, umístěte ji na bezpečné místo v koupelně a dopřejte si pohodovou lázeň s wellness solí, která obsahuje bylinky, medový extrakt a jód. Po koupeli se uložte ke spánku.

 Bylinkovou peřinku položte na polštář, nebo do blízkosti postele. Vaše mysl se zklidní a vy se dosytosti v klidu vyspíte.

 NÁDHERNĚ LEVANDULOVÁ – svojí příjemnou vůní uklidní všechny vaše smysly a vy prožijete noc klidným spánkem.

 NĚŽNÁ MATEŘÍDOUŠKA – bylinka, která vás přenese do dětství a svou omamnou vůní navodí ty nejkrásnější sny.

 RELAXAČNÍ MEDUŇKA – bylinka určená k naprostému zklidnění, útlumu, kdy vás opustí všechny starosti a vy během chvilky v pohodě usínáte.

 SVĚŽÍ MÁTA – tuto bylinku je vhodné použít při nachlazení. Svou mentolovou vůní uvolní dýchací cesty a váš spánek se stane plnohodnotným.

 Obsah balíčku:

Polštářek má dva obaly, vnitřní materiál je netkaná textilie, vnější textilní (bavlna) , který lze sejmout a vyprat. Obsahem náplně je jednodruhová bylina 60 g. Rozměr polštářku 170x170 mm.

Balíček obsahuje 2 ks koupelové soli s bylinkou v organzovém sáčku o hmotnosti 100 g. Romantická růže a Nádherně levandulová. Pro doplnění dvě vonné svíčky.

 Cena: 289,00 Kč

Copyright © ČEJAN - Eva Janouchová, 2000 - 2013. Všechna práva vyhrazena / All rights reserved. Webdesign & mastering: Martin Pazdera